erxhina

Kosovarja
0 views
Published on Jan 9, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:34

  Batha akullore

  Panorama
  234 views
 • 0:53

  Pengmarrja në Kamzë/ Gjithçka u filmua nga kamerat, autorët dhe pengu u zhdukën në Fushë-Krujë

  JOQ Albania
  1.3K views
 • 0:53

  Rrëmbimi në Kamëz u filmua nga kamerat, autorët dhe pengu u zhdukën në Fushë Krujë

  NOA
  41 views
 • 1:20

  Përdhunon dhe vret vajzën 6 vjeç, pedofilin e kapin dhe e djegin të gjallë

  NOA
  385 views
 • 0:27

  Policia e Lleshit shpalos talentin në vozitje, patrulla ecën 500 metra "indietro" në mes të Tiranës

  JOQ Albania
  213 views
 • 0:15

  Arbitri bën të fortin gjatë ndeshjes, nxjerr armën për të qetësuar tifozët

  JOQ Albania
  319 views
 • 1:31

  Fëmija 2 vjeç gjeti vdekjen mes flakëve, si ndodhi ngjarja tragjike në Kurbin

  NOA
  16 views
 • 28:15

  Veliajt s'i del e keqja me Teatrin dhe banorët e Unazës, i përmend edhe në takimin me banorët e prekur nga tërmeti

  JOQ Albania
  30 views
 • 2:11

  Trafik kokaine dhe heroine, kush është shkodrani i arrestuar dhe 14 të tjerët/ Emrat

  NOA
  25 views
 • 5:17

  Kitara krijohet me 107 iPhone, është unike në botë

  NOA
  12 views
 • 0:05

  Kush autoshkollë ia ka dhënë patentat?/ Policia e Lleshit nuk pyet, ecën "për qejf" në korsinë e autobusëve

  JOQ Albania
  383 views
 • 0:9

  Nuk është Fero! Publikohet video e Arbenitës duke u puthur me një tjetër

  NOA
  231 views
 • 0:14

  Arbenita harron Feron, kapet "mat" duke u puthur me të dashurin e ri

  JOQ Albania
  23.6K views
 • 3:18

  Pamje të rënda/ "Kasapi" nga Skrapari ther në mënyrë çnjerëzore demin, hipën në pemë dhe e godet me varre

  JOQ Albania
  29.2K views
 • 0:39

  "Zot shyqyr", fermeri feston për fenomenin natyror

  NOA
  173 views