Coutinho po prezantohej te Barcelona, makina futet në fushë dhe i ndërpret ceremoninë

InfoKosova
0 views
Published on Jan 8, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:16

  Goli i Sinanit

  Panorama
  642 views
 • 0:31

  Goli i Dundelanzh

  Panorama
  547 views
 • 1:08

  Goli i Shkëndijës

  Panorama
  516 views
 • 2:05

  Tiranë/ Kërcet thupra ndaj djaloshit me aftësi të kufizuara: Ai e rref aty në rrug po në shpi ai e mbyt fare mër

  JOQ Albania
  6.9K views
 • 1:31

  Po shihte një tjetër, gruaja e bën burrin për ujë të ftohtë në sy të pasagjerëve të avionit

  InfoKosova
  182 views
 • 0:54

  Kërceu nga 100 metra lartësi, 39-vjeçarit i këputet litari përpara uljes

  InfoKosova
  75 views
 • 0:39

  Goli i dyte i Chelseas perballe Barcelones

  SHQIPERIA IME
  563 views
 • 0:33

  Rakitic shënon gol të jashtëzakonshëm ndaj Chelseas

  SHQIPERIA IME
  575 views
 • 1:31

  Po shihte një tjetër, gruaja e bën burrin për ujë të ftohtë në sy të pasagjerëve të avionit

  JOQ Albania
  5.2K views
 • 0:53

  Kërceu nga 100 metra lartësi, 39-vjeçari i këputet litari por shpëton mrekullisht

  JOQ Albania
  816 views
 • 1:02

  Rakitic gol barca

  Panorama
  445 views
 • 1:01

  Barkli gol celsi

  Panorama
  587 views
 • 0:53

  Olsian Cela konfirmohet ne detyre

  Panorama
  48 views
 • 1:03

  Abraham gol celsi

  Panorama
  969 views
 • 0:10

  Veshur me barkun jashtë duke bërë super sfilatën, burri s’ja ndan sytë Jonida Vokshit

  InfoKosova
  104 views