Flor Mumajesi sjell këngën e re në bashkëpunim me Dj Vicky

NOA
0 views
Published on Jan 8, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:29

  Tani do e ketë shef, dikur Gatuzo këndonte "Leonardo burrë m*ti"

  Jeta osh qef
  31 views
 • 0:30

  Kamez// Zbret nga makina dhe qellon me shkelm nje vajze!

  Zjarr TV
  65 views
 • 0:03

  Fustani i telasheve, Luana Vjollca publikon videon dhe për pak i del 'zogu' në shesh

  InfoKosova
  63 views
 • 0:10

  Alison

  Panorama
  245 views
 • 0:03

  Luana për pak e nxjerr në shesh, e “tradhton” fustani...

  NOA
  129 views
 • 0:11

  "Të ëmës i kaloi gjuha poshtë kur e pa!", gjen vdekjen tragjikisht 23-vjeçari tek Gjiri i Lalëzit

  Jeta osh qef
  10.9K views
 • 0:29

  Gatuzo duke kënduar: Leonardo, burrë m...

  Panorama
  346 views
 • 0:08

  Deveja shuan etjen, duke pirë birrë të ftohtë

  InfoKosova
  18 views
 • 0:18

  Goli i çuditshëm

  Panorama
  2.3K views
 • 0:55

  Pamjet virale, shikoni si zhyten këta fëmijë të adhurueshëm

  NOA
  146 views
 • 0:48

  Vrasja ne Selanik

  Panorama
  123 views
 • 0:21

  MBYTJA E 30 VJECARIT TË VELIPOJË

  ShkodraWeb
  291 views
 • 0:24

  Klienti e ngacmon, kamerierja i bën atë që s’ia pret mendja

  NOA
  231 views
 • 0:21

  Mbytet një burrë në Velipojë

  Jeta osh qef
  34.9K views