Alketa Vejsiut i mërzitet jeta normale, bën kërcimin "e nxehtë" në Bahamas

JOQ Albania
1 views
Published on Jan 8, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:46

  Bebe Rexha

  News31
  2 views
 • 0:30

  Goli i Bekim Balajt

  Panorama
  247 views
 • 0:17

  Goli i Indrit Tucit

  Panorama
  65 views
 • 0:30

  ANCELOTI

  Panorama
  227 views
 • 0:30

  Kulla më e lartë në Dubai “vishet” Kuq e Zi, ekzekutohet edhe himni shqiptar

  NOA
  39 views
 • 0:47

  mohamed salah

  Panorama
  258 views
 • 1:22

  Penalltia e humbur e Burrelit

  Panorama
  724 views
 • 2:41

  108 vjet shtet/ Në Vlorë nuk mungojnë shqiptarët e Kosovës: Nuk na ndal COVID-i!

  JOQ Albania
  107 views
 • 2:20

  PD sjell dëshminë e invalidit: Nga bashkia më thanë s’ke dëme, dua vetëm një shtëpi!

  Panorama
  102 views
 • 0:55

  Bilanci një vit pas tërmetit/ Tabaku: S’u mbajt asnjë premtim, koha e Ramës ka përfunduar

  Panorama
  17 views
 • 7:56

  Dua Lipa - Studio2054 _

  News31
  0 views
 • 0:20

  Kuzhinieri turk ‘vulos’ tavolinën e preferuar të Maradonës, rezervohet përjetësisht nga futbollisti legjendar

  JOQ Albania
  1.5K views
 • 2:32

  “Të kujdesemi për të afërmit tanë!”/ Deputeti i PS dhe FRESSH Sarandë përkujtojnë viktimat e Covid-it, 700 flamuj në nderim të tyre

  Panorama
  32 views
 • 0:56

  “Gëzuar Shqipëri e të rinjve dhe vlerave më të mira!"/ Monika Kryemadhi uron 28 nëntorin përmes videos së të rinjve të LSI

  Panorama
  61 views
 • 0:55

  Bilanci për rindërtimin/ Bardhi publikon videon e premtimeve: Koha e mashtrimeve të Ramës ka mbaruar! Ka arritur vetëm një objektiv që është...

  Panorama
  71 views