Londinezët zhvishen sërish në metro, dalin vetëm me të brendshme

Jeta osh qef
0 views
Published on Jan 8, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 3:05

  Festa te Kosova

  Panorama
  202 views
 • 0:58

  Shkatërrohet banda e drogës në Itali, emrat e shqiptarëve të arrestuar, 18 në pranga

  NOA
  20 views
 • 1:15

  Zgjedhjet vendore të 30 qershorit, KQZ: Të bëhet transparencë për financimin e partive politike

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:19

  Shiu përmbyt banesat në Durrës

  Jeta osh qef
  218 views
 • 2:51

  Moti i keq me dëborë dhe akull, video-mesazhi i policisë për drejtuesit e mjeteve

  NOA
  16 views
 • 1:44

  Tkurren fondet e investimit - Rënie për të tretin tremujor radhazi

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:41

  Shkatërrimi i bandës me 20 të arrestuar në Itali, dalin emrat e shqiptarëve

  NOA
  28 views
 • 2:10

  Superpagat e Avokaturës së Shtetit – Manja: Shqipëria humbet gjyqet

  Scan Televizion
  2 views
 • 3:10

  “Lëri lodrat sot u bërë me nuse”, djali 10-vjeçar martohet me vajzën vetëm 8-vjeçe

  Jeta osh qef
  666 views
 • 2:05

  Kush fshihet pas koncesioneve? - Braçe: Duam transparencë, kujdes kontratat që skadojnë

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:40

  Ekspertiza hidrokarbure, pa licencë - Liberalizimi i tregut, Beqaj: Cenohet siguria kombëtare

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:10

  Banorët i vënë flakën demit gjatë një festivali në Spanjë, kafsha e gjorë vrapon e tmerruar

  Jeta osh qef
  154 views
 • 0:41

  Me fytyrë në beton, ky është momenti kur priftit i shpëton foshnja nga duart gjatë pagëzimit

  Jeta osh qef
  1.3K views
 • 1:19

  BB, kushte për kredinë e digave: “Miratoni fondin shtesë që të lëvrojmë 12 mln euro”

  Scan Televizion
  3 views