Elvana Gjata rikthehet me këngë, këtë herë në versionin akustik

NOA
29 views
Published on Jan 6, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:11

  Furgoni i drejtuar nga 30 vjeçari shqiptar i pret rrugën kamionit, shihni si është shtypur kabina

  Panorama
  100 views
 • 0:51

  Shpërthimi në Beirut/ Nisin protestat antiqeveritare, populli: Të na udhëheqë Franca!

  JOQ Albania
  70 views
 • 0:50

  Çmenduria e Gareth Bale/ Reali luan sot në Champions League, ai gjen kohë për… golf

  JOQ Albania
  68 views
 • 0:55

  Pamje emocionuese/ Pas tragjedisë në Beirut, gjyshja gjen forca të luajë në piano

  JOQ Albania
  24 views
 • 0:46

  Me shpejtësi deri në 239 km/h në orë. Këto janë akset që u kontrolluan nga policia rrugore. Masat që u morën ndaj shoferëve

  Panorama
  183 views
 • 0:46

  Shpejtësi e çmendur, shoferi “fluturues” udhëtonte me 239 kilometra në orë

  NOA
  92 views
 • 0:04

  E sëmurë prej ditësh, Bebe Rexha zbulon dëshirën më të madhe për momentin: “Dua…”

  Panorama
  77 views
 • 0:15

  E sëmurë prej ditësh, Bebe Rexha zbulon dëshirën më të madhe për momentin: “Dua…”

  Panorama
  105 views
 • 1:06

  Ishte duke peshkuar, papritur i shfaqet ariu dhe…

  NOA
  88 views
 • 0:16

  Tragjike/ 23-vjeçari përplaset nga makina, vdes në vend

  JOQ Albania
  59 views
 • 0:11

  Çfarë fshihet pas videos së publikuar nga Ermal Mamaqi ku shfaqet bashkë me Luana Vjollcën?

  Panorama
  628 views
 • 0:52

  Rama publikon këto pamje: Ç'ndodh sot në Pukë

  Panorama
  1.4K views
 • 1:49

  Beiruti para dhe pas shperthimit

  JOQ Albania
  785 views
 • 1:17

  Familja ka nevoje per ndihmen e shqiptareve

  JOQ Albania
  2.8K views
 • 0:12

  Goli i Leverkusenit

  Panorama
  230 views