Diego Costa nuk e harron zakonin, gol dhe nuk do e besoni çfarë i ndodh më pas

JOQ Albania
0 views
Published on Jan 6, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:28

  Gruaja e tmerruar filmon momentin që vetëtima godet shtëpinë në mes të stuhisë

  JOQ Albania
  0 views
 • 1:00

  Kakavijë/ Radha 10 KM! Shqiptarët e kanë gdhirë aty, qytetari: Policia kalon makinat me targa greke!

  JOQ Albania
  372 views
 • 0:14

  EKSKLUZIVE/ Rama vijon pushimet luksoze në Jug, dalin pamjet kur hyn tek Folie Marine

  JOQ Albania
  5.9K views
 • 1:9

  Nuk kishte vendosur maskën, policët dhunojnë keq 21-vjeçaren

  NOA
  846 views
 • 1:57

  Ndëshkime dhe heqje patentash, rritet papërgjegjshmëria e shoferëve në rrugë

  NOA
  8 views
 • 0:14

  Çmendur! I vë flakën vetes dhe më pas propozon për martesë të dashurën

  NOA
  118 views
 • 0:17

  Skandal me mjekësinë shqiptare! Qytetari: Infermierja nuk na pranon! Ajo i vërsulet t'i thyejë telefonin

  JOQ Albania
  9.0K views
 • 0:06

  Panik në rrugë/ Makina merr flakë në ecje, drejtuesi del me vrap

  Panorama
  5 views
 • 0:15

  lali Eri pas shërimit nga Covid-19

  JOQ Albania
  279 views
 • 0:28

  Vajza e porsalindur braktiset pranë një koshi mbeturinash nga prindërit sepse ata donin djalë

  JOQ Albania
  39 views
 • 0:22

  Goli i Pasaliç

  Panorama
  2.8K views
 • 2:04

  Rama gënjeu për respiratorët/ Zbardhet skandali, djali i blen babait 1500 euro aparatin e oksigjenit

  JOQ Albania
  1.2K views
 • 0:15

  Rrëshqet dheu tek "Uji i Ftohtë" në Tepelenë, pema zë poshtë dy automjetet

  JOQ Albania
  7.7K views
 • 0:15

  Ilir DAJA Partizani - Stërvitja e parë

  Panorama
  836 views
 • 1:13

  “Qeveria po falsifikon të dhënat dhe po manipulon shifrat”- Grida Duma nxjerr videon: Pandemia nuk mund mbulohet me propagandë

  Panorama
  387 views