Arsyeja përse nuk duhet t'i hidhni kurrë ujë të nxehtë xhamave të makinave në dimër

JOQ Albania
0 views
Published on Jan 6, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:21

  Pershendetja e fundit e Maradones

  Panorama
  165 views
 • 1:00

  Masat anti-Covid/ 729 qytetarë ndëshkohen me gjobë

  Panorama
  11 views
 • 0:21

  Mezi ecte dhe përshëndeti me dorë, fqinji i Maradonës publikon pamjet e fundit të legjendës

  JOQ Albania
  602 views
 • 0:11

  “Ushqim i shpirtit”- Elita Rudi publikon videon e ëmbël krah djalit të vogël

  Panorama
  26 views
 • 3:29

  Deputeti i Preshevës acaron Parlamentin serb, vendos flamurin shqiptar në foltoren e tij

  JOQ Albania
  203 views
 • 0:17

  perplasja e rrezikshme e lojtarit te moldes

  Panorama
  673 views
 • 0:13

  “Më duhet të qëndroj e fortë që...”- Adrola Dushi i bën dedikimin e ëmbël të birit në 7-vjetorin e lindjes dhe zbulon pamjet nga festa që i organizoi

  Panorama
  125 views
 • 0:21

  Tifozet per Maradonen

  Panorama
  1.5K views
 • 0:29

  Tifozët perkulen para arkivolit të Maradonës

  Panorama
  395 views
 • 0:12

  Goli i Lile

  Panorama
  118 views
 • 0:22

  Goli i Kastijeho

  Panorama
  247 views
 • 0:12

  Qendra e Tiranës si kantier ndërtimi, pushtohet nga vinçat e kullave

  JOQ Albania
  110 views
 • 0:59

  Nuk mori paratë nga pronarët, punëtori prish shtëpinë që ndërtoi

  NOA
  451 views
 • 0:05

  Një grua i jep fund jetës tragjikisht, hidhet nga kati i dytë

  NOA
  8 views
 • 0:06

  Një grua i jep fund jetës tragjikisht, hidhet nga kati i dytë

  NOA
  11 views