Sunwing plane on fire after collision on Pearson runway

SYRI.net
1 views
Published on Jan 6, 2018
null

COMMENTS

    Last Videos


  • 0:27

    Momentet e tmerrit, shperthimi i frikshem ne Bejrut

    Panorama
    0 views
  • 0:40

    Porositi në një fast-food, gjen brenda maskë kundër koronavirusit

    NOA
    2 views
  • 0:15

    Gjiko “ngacmon” Elitën përpara prindërve të tij

    Panorama
    488 views
  • 0:08

    Gjiko “ngacmon” Elitën përpara prindërve të tij: Je më pjeshkë se…

    Panorama
    654 views
  • 0:58

    Merr flakë autobusi në Paskuqan, policia jep detajet e para

    Panorama
    698 views
  • 0:48

    Perplasin te moshuaren

    JOQ Albania
    1.5K views
  • 0:46

    Gjen dhe merr 700 euro ne farmaci

    JOQ Albania
    6.2K views
  • 0:31

    Beirut

    JOQ Albania
    3.8K views
  • 0:04

    penalltia e humbur

    Panorama
    859 views
  • 0:08

    lingard gol

    Panorama
    330 views
  • 0:08

    LASK gol

    Panorama
    319 views
  • 0:32

    Stuhia ngordh harabelat ne podgorice

    JOQ Albania
    1.5K views
  • 0:19

    lukaku gol

    Panorama
    1.2K views
  • 0:29

    Nusja ne momentin e shperthimit ne Beirut

    JOQ Albania
    17.7K views
  • 4:34

    Babai i shkoi për ta vizituar në SHBA por u prek nga koronavirusi dhe i ndërroi jetë/ Me çfarë përballen studentët shqiptarë në universitetet amerikane

    NOA
    19 views