Nga festa në tragjedi, nuk do e besoni çfarë ndodhi në stadiumin e Omanit

JOQ Albania
0 views
Published on Jan 6, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:05

  mesi refuzon te takoje arbitrin

  Panorama
  370 views
 • 0:08

  goli i inter descaldes

  Panorama
  633 views
 • 0:11

  goli i pare drita

  Panorama
  660 views
 • 0:24

  Dalin pamjet e dasmes qe po pergatitej ne anijen ushtarake

  Panorama
  6.0K views
 • 0:49

  Gruaja lindi fëmijën në momentin e shpërthimit në Bejrut, pamjet po bëjnë xhiro në internet

  NOA
  861 views
 • 0:18

  drita goli i dyte

  Panorama
  947 views
 • 0:15

  Trajleri i “Lajthizës” bën manovrën e rrezikshme në rrugë, parakalon mjetet në mënyrë të gabuar

  JOQ Albania
  564 views
 • 1:52

  Momenti i frikshëm/ Gruaja përplaset nga një makinë, përfundon në pusetë

  JOQ Albania
  876 views
 • 0:34

  Po kërkonin në lumin Shkumbin thikën me të cilën u vra Regis Runaj, RENEA gjen dy pistoleta, dyshohet se…

  Panorama
  1.0K views
 • 1:33

  Profesori ngacmon minorenen

  JOQ Albania
  9.9K views
 • 0:33

  Polici parkon tek ndalesa e autobusit ne Rrogozhine

  JOQ Albania
  8.2K views
 • 0:15

  S'përmbahet i riu në Durrës, masturbohet mes plazhit të mbushur me njerëz dhe fëmijë

  JOQ Albania
  7.4K views