Automjete luksoze 1.4 milionë euro, dasma madhështore e çift

SYRI.net
1 views
Published on Jan 6, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:57

  Terrori i Policisë/ Zhvesh të riun në mes të rrugës dhe e kontrollon me pranga në duar

  JOQ Albania
  1.7K views
 • 0:14

  Xhaka largohet nga fusha i dëmtuar

  Panorama
  120 views
 • 0:24

  Gazetarja raportonte live, i mituri “i shkrin” së qeshuri të gjithë me veprimet e tij

  NOA
  1.9K views
 • 2:05

  Spanjë, goditet organizate e trafikut ndërkombëtar të drogës e drejtuar nga shqiptarët

  Panorama
  2.1K views
 • 0:15

  I riu nga Siria grabit marketin në "Don Bosko", fut në çantë shishen e Whiskey-t

  JOQ Albania
  5.3K views
 • 0:32

  Përplasi për vdekje një person 6 vite më parë, shqiptari ekstradohet në Kanada

  NOA
  42 views
 • 0:9

  Denoncimi: Pallati i dëmtuar nga tërmeti, Lali Leku i jep leje "dy pronarëve" për shtesë

  JOQ Albania
  141 views
 • 0:46

  Shkëmbinjtë bien papritur në rrugë, shumë makina ishin duke kaluar

  NOA
  68 views
 • 7:55

  Kishte dalë në publik pa maskë, polici e shtrin përtokë dhe i fut duart në fyt 21-vjeçares

  JOQ Albania
  1.0K views
 • 1:13

  Sulm me armë në Shtëpinë e Bardhë/ Donald Trump ndërpret konferencën

  JOQ Albania
  11 views
 • 0:20

  Shpërthen papritur pika e karburantit, 13 persona të lënduar

  JOQ Albania
  1.2K views
 • 0:9

  Ndërpritet konferenca e presidentit Trump pas të shtënave me armë në Shtëpinë e Bardhë

  JOQ Albania
  8.4K views
 • 0:18

  Goli i Haverc

  Panorama
  502 views
 • 0:10

  Goli i dyte

  Panorama
  726 views
 • 0:16

  Goli i Lukakut

  Panorama
  23 views