Rreshqitjet e dherave

JOQ Albania
0 views
Published on Jan 5, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:47

  mohamed salah

  Panorama
  129 views
 • 1:22

  Penalltia e humbur e Burrelit

  Panorama
  642 views
 • 2:41

  108 vjet shtet/ Në Vlorë nuk mungojnë shqiptarët e Kosovës: Nuk na ndal COVID-i!

  JOQ Albania
  95 views
 • 2:20

  PD sjell dëshminë e invalidit: Nga bashkia më thanë s’ke dëme, dua vetëm një shtëpi!

  Panorama
  91 views
 • 0:55

  Bilanci një vit pas tërmetit/ Tabaku: S’u mbajt asnjë premtim, koha e Ramës ka përfunduar

  Panorama
  16 views
 • 7:56

  Dua Lipa - Studio2054 _

  News31
  0 views
 • 0:20

  Kuzhinieri turk ‘vulos’ tavolinën e preferuar të Maradonës, rezervohet përjetësisht nga futbollisti legjendar

  JOQ Albania
  1.4K views
 • 2:32

  “Të kujdesemi për të afërmit tanë!”/ Deputeti i PS dhe FRESSH Sarandë përkujtojnë viktimat e Covid-it, 700 flamuj në nderim të tyre

  Panorama
  31 views
 • 0:56

  “Gëzuar Shqipëri e të rinjve dhe vlerave më të mira!"/ Monika Kryemadhi uron 28 nëntorin përmes videos së të rinjve të LSI

  Panorama
  57 views
 • 0:55

  Bilanci për rindërtimin/ Bardhi publikon videon e premtimeve: Koha e mashtrimeve të Ramës ka mbaruar! Ka arritur vetëm një objektiv që është...

  Panorama
  71 views
 • 5:05

  Vajzat futen në sherr për Fatjonin/ Melisa i kërkon sqarime pse e quajti ‘objekt seksi’, Ana i kthehet: Mua nuk më ka çuar njeri në banjë që në takimin e parë!

  Panorama
  117 views
 • 0:49

  Shihni se si katër grabitësit shqiptarë hyjnë në vilë

  Panorama
  4.5K views
 • 0:27

  "Olta Xhaçka harxhon 10 mijë euro për të lëvizur me helikopter drejt Dibrës!"

  JOQ Albania
  131 views
 • 1:13

  Një minutë heshtje për Maradonën te Barcelona, Messi e përjeton më shumë nga të gjithë

  JOQ Albania
  187 views
 • 0:28

  Publikohen pamjet, politikanit të njohur i vihen prangat në mes të rrugës

  NOA
  75 views