Agim Bahtiri

Kosovarja
0 views
Published on Jan 3, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:00

  Paralajmërimi i policisë pas kontrolleve me radar

  NOA
  0 views
 • 0:07

  'Në Paris bëhet nami, Shqipëria të rri në gjumë', kaos dhe djegie gomash në mes të kryeqytetit francez

  JOQ Albania
  1.1K views
 • 0:21

  'Shteti ka 20 vjet që ka vdekur këtu', banorët e fshatit në Mallakastër marrin kazmën dhe pastrojnë rrugën

  JOQ Albania
  257 views
 • 0:47

  PD publikon videon: Gënjeshtrat e Edi Ramës për banorët e dëmtuar nga tërmeti

  NOA
  32 views
 • 0:04

  Furgoni i policisë së Lleshit përfshihet në aksident në Durrës, qytetari: Hyri në parakalim pa sinjal dhe pa sirenë ndezur

  JOQ Albania
  1.9K views
 • 0:22

  Po hynte në makinën e tij, shoferi nga Elbasani shpëton mrekullisht nga aksidenti i papritur

  JOQ Albania
  11.2K views
 • 1:52

  Familjet në Durrës kthehen në shtëpitë e dëmtuara nga tërmeti, shteti nuk i jep asnjë përgjigje

  JOQ Albania
  257 views
 • 0:32

  Shok në aeroport! Pasagjerja zhvishet dhe ecën lakuriq në terminal

  NOA
  262 views
 • 0:07

  Pamje tronditëse/ Adoleshentët festojnë pasi masakruan për vdekje me thikë moshatarin e tyre

  JOQ Albania
  5.0K views
 • 1:00

  Bënin "kërdinë" duke grabitur biznese të ndryshme, kapet banda e adoleshentëve nga Tirana

  JOQ Albania
  507 views
 • 1:00

  Seri vjedhjesh në bizneset në Tiranë, dy të arrestuar dhe dy në kërkim |Pamjet

  NOA
  28 views
 • 1:00

  Si u zbuluan adoleshentet hajdute

  Panorama
  970 views
 • 0:11

  Pas Durrësit, një tjetër objekt misterioz filmohet mbi qiellin e Tiranës në mes të ditës

  JOQ Albania
  7.6K views
 • 2:9

  Tensione në Francë, protestuesit tentojnë të qëllojnë presidentin Macron me të shoqen në teatër

  JOQ Albania
  111 views
 • 0:03

  Kapja e te rrezikshmit ne Vlore, pas zjarrit me policine. Dalin pamjet

  Panorama
  3.1K views