Skandali te Spitali Ushtarak/ Infermierja e thërret të shikojë pacientin, doktori i dehur: Pse ç’a ka?

JOQ Albania
6.2K views
Published on Jan 2, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:29

  Nusja ne momentin e shperthimit ne Beirut

  JOQ Albania
  3.8K views
 • 4:34

  Babai i shkoi për ta vizituar në SHBA por u prek nga koronavirusi dhe i ndërroi jetë/ Me çfarë përballen studentët shqiptarë në universitetet amerikane

  NOA
  4 views
 • 0:18

  pretendim per penallti

  Panorama
  418 views
 • 0:21

  partizani goli i katert

  Panorama
  797 views
 • 0:47

  Shperthimi ne momentin kur gazetarja ishte ne lidhje direkte

  JOQ Albania
  13.7K views
 • 0:18

  BITRI GOL

  Panorama
  848 views
 • 0:18

  goli i trete i devollit

  Panorama
  776 views
 • 0:20

  goli i dyte devolli

  Panorama
  650 views
 • 0:9

  rast i humbur i devollit

  Panorama
  616 views
 • 0:20

  teqja pritje

  Panorama
  623 views
 • 0:08

  bitri shpeton partizanin

  Panorama
  716 views
 • 0:02

  penallti per partizanin

  Panorama
  907 views
 • 0:07

  PRITJA E PENALLTISE

  Panorama
  1.1K views
 • 0:08

  gol devolli

  Panorama
  865 views
 • 0:15

  perseritje

  Panorama
  725 views