Futbollisti i dehur duke tymosur cigare dhe alkool

SYRI.net
0 views
Published on Jan 2, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:29

  Nusja ne momentin e shperthimit ne Beirut

  JOQ Albania
  3.4K views
 • 4:34

  Babai i shkoi për ta vizituar në SHBA por u prek nga koronavirusi dhe i ndërroi jetë/ Me çfarë përballen studentët shqiptarë në universitetet amerikane

  NOA
  4 views
 • 0:18

  pretendim per penallti

  Panorama
  412 views
 • 0:21

  partizani goli i katert

  Panorama
  780 views
 • 0:47

  Shperthimi ne momentin kur gazetarja ishte ne lidhje direkte

  JOQ Albania
  13.3K views
 • 0:18

  BITRI GOL

  Panorama
  831 views
 • 0:18

  goli i trete i devollit

  Panorama
  760 views
 • 0:20

  goli i dyte devolli

  Panorama
  638 views
 • 0:9

  rast i humbur i devollit

  Panorama
  610 views
 • 0:20

  teqja pritje

  Panorama
  614 views
 • 0:08

  bitri shpeton partizanin

  Panorama
  709 views
 • 0:02

  penallti per partizanin

  Panorama
  898 views
 • 0:07

  PRITJA E PENALLTISE

  Panorama
  1.1K views
 • 0:08

  gol devolli

  Panorama
  857 views
 • 0:15

  perseritje

  Panorama
  720 views