Ndjekje si nëpër filma në natën e ndërrimit të viteve në Tiranë

NOA
0 views
Published on Jan 1, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:35

  Pamje me dron, shihni sa ka shkuar radha e makinave në Kakavijë

  Panorama
  197 views
 • 1:08

  Durrës/ Po ndërtohet në tokë kënetore, uji del mbi sipërfaqe gjatë gërmimeve

  JOQ Albania
  347 views
 • 0:13

  Policia i merr karrocen qytetarit

  JOQ Albania
  162 views
 • 0:28

  Policia i merr karrocen qytetarit

  JOQ Albania
  85 views
 • 8:37

  VIDEO/ Policët e Lali Erit futen në pronë private, denoncimi: Po na heqin vendet e makinave pa asnjë shkresë

  JOQ Albania
  961 views
 • 0:28

  Gruaja e tmerruar filmon momentin që vetëtima godet shtëpinë në mes të stuhisë

  JOQ Albania
  32 views
 • 0:32

  Rilindja e Ramës gjen zgjidhjen për makthin në Kakavijë Shqiptarë, bëni testin te privati dhe përkthejeni!

  JOQ Albania
  2.1K views
 • 0:45

  Rëndohet situata në Kakavijë, gruas i bie të fikët nga e pangrëna

  JOQ Albania
  542 views
 • 0:45

  Momente emocionuese dhe tmerri, policja shpëton burrin me karrocë në shinat e trenit

  NOA
  99 views
 • 0:40

  U tha se Cakaj fiku telefonin! Shqiptarët u lanë në mëshirë të grekëve, për pak hapet dogana

  JOQ Albania
  571 views
 • 0:24

  Mijëra emigrantë të bllokuar në kufi, Paloka: Rama i pashqetësuar, pushime mes luksit

  Panorama
  660 views
 • 1:43

  Ngrihen tonet Kakavijë, shqiptarët s’durojnë më! I kërkojnë llogari policisë: Edi Rama të vijë këtu!!!

  JOQ Albania
  3.0K views
 • 1:00

  Nje risi nga politika e te rinjve

  Panorama
  33 views
 • 1:42

  Ngrihen tonet Kakavijë, shqiptarët s’durojnë më! I kërkojnë llogari policisë: Edi Rama të vijë këtu!!!

  JOQ Albania
  2.9K views
 • 0:28

  Gruaja e tmerruar filmon momentin që vetëtima godet shtëpinë në mes të stuhisë

  JOQ Albania
  91 views