Mirditorët u bëjnë gjëmën turqve për Vit të Ri, revoltohen dhe shkatërrojnë gjithçka

JOQ Albania
7 views
Published on Dec 31, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:13

  Këngëtarja e njohur konfirmon ndarjen nga aktori në mënyrën më të pazakontë! Publikon videon duke bërë “twerk”

  Panorama
  63 views
 • 1:07

  PD i përgjigjet Ramës: I vetmi “investim” për kuksianët këto 7 vjet ka qenë trau me pagesë në Rrugën e Kombit

  Panorama
  31 views
 • 1:04

  Aeroporti i Kukësit, Rama nxjerr pamjet nga kantieri një ditë pasi...(video)

  Panorama
  245 views
 • 1:04

  ‘Golfi’ humb kontrollin dhe del nga rruga në autostradën Tiranë-Durrës, shoferja ende brenda makinës

  JOQ Albania
  930 views
 • 2:00

  Altin Goxhaj tall policët: Nuk mbaj maskë, është shkelje e të drejtave, më vini gjobën se s’kam kohë!

  JOQ Albania
  1.8K views
 • 0:12

  lukaku goli i dyte

  Panorama
  457 views
 • 0:06

  goli dyte mynshenglabah

  Panorama
  475 views
 • 0:19

  mynshenglabah gol

  Panorama
  312 views
 • 0:19

  LUKAKU GOL

  Panorama
  450 views
 • 0:20

  bajerni goli i dyte

  Panorama
  633 views
 • 0:19

  AUTOGOL AJAKS

  Panorama
  456 views
 • 0:20

  koman gol

  Panorama
  625 views
 • 0:28

  “Ordineri u bë modeli në politikën e Ramës”- Ervin Salianji i përgjigjet Kryeministrit: Nuk i ofron dot asnjë model tjetër Shqipërisë, antimodeli yt do të...

  Panorama
  135 views
 • 0:9

  Goli i Modric

  Panorama
  299 views