Shyhrete Behluli ne dasmen e djalit te saj

Kosovarja
6 views
Published on Dec 28, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:22

  Uolves-Njukastëll 1-1 (Golat)

  Panorama
  49 views
 • 0:15

  Ndërhyrje kung fu në organin gjenital

  Panorama
  147 views
 • 0:31

  Asisti dhe goli i dytë personal i Bernard Berishës

  Panorama
  312 views
 • 0:18

  Goli i Bernerd Berishës me Akhmat Groznin

  Panorama
  267 views
 • 0:46

  Vitese-PSV 2-1 (Broja titullar)

  Panorama
  209 views
 • 0:42

  Debutimi i Dean Licos te Askoli

  Panorama
  463 views
 • 0:44

  Benevento Napoli 1-2

  Panorama
  29 views
 • 0:17

  Konte e zevendesoi, Lautaro terbohet

  Panorama
  679 views
 • 0:07

  Abazaj gol

  Panorama
  661 views
 • 0:43

  PD publikon katër hapa urgjentë, Basha: Në ndihmë të shëndetësisë dhe shqiptarëve

  NOA
  6 views
 • 0:34

  GJASULA

  Panorama
  3.5K views
 • 0:47

  Sërish përmbytje në Durrës, mjaftuan pak minuta shi

  NOA
  20 views
 • 0:15

  E ka marrë malli për Stresin? Videoja që Keisi publikoi flet vetë

  Panorama
  362 views
 • 0:07

  Pas lindjes së Diellit, Eduart Grishaj i bën dhuratën më të veçantë Arbana Osmanit

  Panorama
  548 views
 • 0:49

  Arrestohen dy persona në Rinas, tentuan të korruptonin policët

  NOA
  10 views