Trajneri italian lë pa fjalë gazetarët me veprimin e tij pas ndeshjes

JOQ Albania
0 views
Published on Dec 27, 2017
null

COMMENTS

    Last Videos


  • 1:03

    Plas te Reali/ Benzema “kapet mat” nga kamerat: Mos i paso atij, po luan kundër nesh

    JOQ Albania
    195 views
  • 1:00

    Krah të dashurit dhe miqve VIP, dalin pamjet brenda festës së ditëlindjes së Soni Malajt

    Panorama
    255 views
  • 0:19

    “Mos i paso atij, po luan kundër nesh”, plas te Reali

    Panorama
    1.2K views
  • 0:17

    Premtimi i kryeministrit ndaj naftëtarëve për pagat e prapambetura, ish-deputetja: Rama u vendos kushte grevisteve për t’i...

    Panorama
    50 views
  • 2:54

    Profesor Kakarriqi: Do marrim vaksina për 30% të popullsisë për këto grupe!

    Panorama
    41 views
  • 1:10

    Roma gjendet midis kaosit/ Qytetarët përplasje me policinë

    JOQ Albania
    134 views
  • 1:15

    Pas largimit nga “Portokalli”, zbulohet televizioni në të cilin do ta shohim Xhemi Shehun

    Panorama
    443 views
  • 0:18

    Goli i Kasemiros

    Panorama
    353 views
  • 0:12

    Goli i dyte i Zhoao Feliks

    Panorama
    188 views
  • 0:12

    Goli i Karim Benzema

    Panorama
    266 views
  • 0:18

    Goli i dyte i Portos

    Panorama
    80 views
  • 0:14

    Goli i dyte i Mançester Sitit ndaj Marsejës

    Panorama
    75 views
  • 0:18

    Goli i Zhoao Feliks ndaj Salcburg

    Panorama
    167 views
  • 0:15

    Goli i dyte i Duvan Zapata ndaj Ajaks

    Panorama
    140 views
  • 0:18

    Goli i dyte i Turam ndaj Realit

    Panorama
    238 views