“Na jepni pagat se jemi pa bukë”, naftëtarët e Fierit dhe Ballshit në këmbë drejt Tiranës

JOQ Albania
0 views
Published on Dec 27, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:9

  Goli i Modric

  Panorama
  74 views
 • 0:05

  Goli i Vinisius

  Panorama
  93 views
 • 0:15

  Goli i 3 i Shaktjorit

  Panorama
  251 views
 • 0:07

  Autogoli i Varanit

  Panorama
  394 views
 • 0:18

  Goli i Shaktjorit

  Panorama
  202 views
 • 2:31

  Në Japoni krijohet zyra portative në shtëpi, ja sa kushton

  NOA
  42 views
 • 0:16

  Goli i Mucit

  Panorama
  527 views
 • 0:24

  Realiteti në Tianë/ Vogëlushi 4-vjeçar s'ka ku të luajë me shokët, i lutet Lali Zdromsit t'i shtrojë sheshin

  JOQ Albania
  154 views
 • 0:20

  Goli i Bardhit

  Panorama
  470 views
 • 1:00

  “Për popullin, me popullin!”- Bardhi: Slogan i rrezikshëm, grackë ku shqiptarët nuk bien më. Ja thirrja që ka për qytetarët

  Panorama
  17 views
 • 0:20

  Goli i Gentian Muçes me Prishtinën

  Panorama
  525 views
 • 2:30

  Si të mbron maska nga koronavirusi, a ndikon materiali i saj? Ja çfarë ka zbuluar studimi i fundit

  Panorama
  570 views
 • 0:36

  Tërmeti i fortë shkund Islandën, deputetët në parlament frikësohen nga tronditjet

  JOQ Albania
  658 views
 • 0:22

  Tërmeti i fortë shkund Islandën, deputetët në parlament frikësohen nga tronditjet

  JOQ Albania
  774 views