vesa

Kosovarja
0 views
Published on Dec 27, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 2:04

  Brenda kampit Al-Hol në Siri, momenti kur u nxorrën fëmijët shqiptarë

  NOA
  24 views
 • 0:23

  Brenda kampit Al-Hol në Siri, momenti kur u nxorrën fëmijët shqiptarë

  NOA
  47 views
 • 5:12

  17 vjeçarja e mbetur në kampin e Sirisë, familjarët tregojnë mesazhet: Më kërkoni dhe mua si Eva Dumanin

  JOQ Albania
  18 views
 • 5:12

  Jozefina Topalli në garë me parti të re? Ja çfarë thoshte ish-nënkryetarja e PD-së për largimin e Oketës dhe Topit: Pasi humbën karriget, kuptuan se...

  Panorama
  153 views
 • 3:23

  U raportua si i vrarë para shtatë vitesh/ Gjyshja e Bledar Hamzait: Jam 90 vjeç dhe po pres nipin, ndryshe do kisha ikur!

  JOQ Albania
  37 views
 • 2:37

  I kthehet nusja e djalit, shpërthen i moshuari: Vetëm një nga tre fëmijët është i djalit tim, të tjerëve t’iu gjejë babain

  JOQ Albania
  4.2K views
 • 0:14

  Loredana flet per Mozzik pas lajmeve per ribashkim

  News31
  413 views
 • 2:32

  Gjesti i madh i shqiptarit/ Me paratë e “Haxhit” po e zgjeron rrugën e fshatit

  JOQ Albania
  9 views
 • 1:00

  “Gjumashi Joe…”/ Kandidati për President në SHBA lë nam, ngatërron Trump me George Bush

  JOQ Albania
  136 views
 • 0:37

  Si ju do k**i juve…/ Sherr mes të rinjve dhe efektivëve të policisë në mes të Tiranës

  JOQ Albania
  12.2K views
 • 2:33

  Qeveria dhe opozita përplasen për shëndetësinë/ Rama: “Lancet” rendit Shqipërinë më lart në rajon. PD: Janë 3D, shqiptarët vdesin trotuareve

  Panorama
  6 views
 • 0:9

  romanjol rast per gol te katert

  Panorama
  0 views
 • 0:24

  kumbulla goli i barazimit

  Panorama
  4.6K views
 • 0:30

  bandicam 2020-10-26 22-24-27-401

  Panorama
  1.0K views
 • 0:16

  GOLI I DYTE I ROMES NDAJ MILANIT

  Panorama
  1.1K views