Faton Shoshi

Kosovarja
0 views
Published on Dec 25, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:13

  goli i jang bojsit

  Panorama
  656 views
 • 0:52

  Goditja e denimit

  Panorama
  264 views
 • 0:9

  Rasti i humbur i Oto Xhon

  Panorama
  141 views
 • 0:14

  Tentativa e Kale

  Panorama
  313 views
 • 0:20

  Rasti i Jang Bojs

  Panorama
  234 views
 • 0:08

  TIRANA STADIUM

  Panorama
  342 views
 • 0:06

  Osmani dhe Grenti

  Panorama
  94 views
 • 0:12

  Halili mbledhje

  Panorama
  107 views
 • 0:06

  Tirana disa ore para ndeshjes

  Panorama
  883 views
 • 0:06

  S4MM martohet ne ceremoni private

  News31
  64 views
 • 0:40

  Tirana largimi nga hoteli

  Panorama
  720 views
 • 0:13

  Pamjet që po bëjnë xhiron e rrjetit, tifozi mbështet ekipin e zemrës nga dhoma e gjumit

  JOQ Albania
  155 views
 • 3:33

  "Është rrugë e panevojshme..."/ Anulohet fondi për ndërtimin e aksit Peshkëpi-Selenicë, Vullnet Sinaj vijon lëpirjen ndaj Ramës

  JOQ Albania
  1 views
 • 1:00

  I largohet me shpejtësi postobllokut, 32-vjeçari përplas rëndë me makinë efektivin e policisë

  JOQ Albania
  574 views
 • 0:14

  Adrola mbeshtet Capital T pas publikimit te albumit

  News31
  17 views