Ky Milan të lodh! E mund edhe Atalanta

JOQ Albania
0 views
Published on Dec 23, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:32

  Momenti kur Khabib le kundershtarin pa ndjenja

  Panorama
  654 views
 • 0:9

  Goli i Avdylit

  Panorama
  42 views
 • 0:22

  goli i vashess

  Panorama
  254 views
 • 0:14

  Makina përplas 30-vjeçaren, ajo shtrihet në asfalt në gjendje të rëndë

  JOQ Albania
  66 views
 • 0:31

  “Rama i tmerruar nga humbja”- Paloka publikon videon e Veliajt: Si i shpëton goja dhe nxjerr zbuluar planin e shefit për “partitë e djathta”, që do krijohen

  Panorama
  975 views
 • 0:07

  Arbana merr një dhuratë mjaft të bukur nga Eduarti pas lindjes së djalit

  NOA
  609 views
 • 0:12

  Goli i Vashes

  Panorama
  147 views
 • 0:06

  Goli i D'Ambrozios

  Panorama
  412 views
 • 0:12

  Goli i Lukakut

  Panorama
  463 views
 • 0:10

  Goli i Hykes

  Panorama
  377 views
 • 0:14

  Goli i Modric

  Panorama
  1.2K views
 • 0:30

  Kartoni i kuq i Torases

  Panorama
  332 views
 • 0:18

  Goli i Ramos

  Panorama
  740 views
 • 0:20

  Goli i Deliut

  Panorama
  942 views
 • 0:40

  Lojtari i Lacit mbtetet i shtrire

  Panorama
  315 views