Woman demands £175,000 from Chinese safari park after her mother was mauled to death by a TIGER

SYRI.net
7 views
Published on Dec 22, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:57

  “Shëndetësia, dështim i Ramës”/ PD publikon videon: E vërteta e qytetarit që humbi jetën duke kërkuar një...

  Panorama
  9 views
 • 2:9

  Penalltia e pritur nga Koliçi dhe goli i Prognit

  Panorama
  77 views
 • 0:42

  Supergoli i Gripshit me Ballkanin

  Panorama
  194 views
 • 0:22

  Uolves-Njukastëll 1-1 (Golat)

  Panorama
  105 views
 • 0:15

  Ndërhyrje kung fu në organin gjenital

  Panorama
  219 views
 • 0:31

  Asisti dhe goli i dytë personal i Bernard Berishës

  Panorama
  399 views
 • 0:18

  Goli i Bernerd Berishës me Akhmat Groznin

  Panorama
  331 views
 • 0:46

  Vitese-PSV 2-1 (Broja titullar)

  Panorama
  258 views
 • 0:42

  Debutimi i Dean Licos te Askoli

  Panorama
  557 views
 • 0:44

  Benevento Napoli 1-2

  Panorama
  30 views
 • 0:17

  Konte e zevendesoi, Lautaro terbohet

  Panorama
  761 views
 • 0:07

  Abazaj gol

  Panorama
  767 views
 • 0:43

  PD publikon katër hapa urgjentë, Basha: Në ndihmë të shëndetësisë dhe shqiptarëve

  NOA
  6 views
 • 0:34

  GJASULA

  Panorama
  3.8K views
 • 0:47

  Sërish përmbytje në Durrës, mjaftuan pak minuta shi

  NOA
  21 views