Kryemadhi flet per emailin që i dergoi Lu-s

SYRI.net
0 views
Published on Dec 18, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:15

  Sherr në Unazën e Re/ Plasin grushtet mes femrave, qytetari: U zunë për një vijë uji!

  JOQ Albania
  86 views
 • 4:26

  Dënohen dhjetëra shoferë, me shpejtësi dhe alkool në makinë

  NOA
  0 views
 • 0:32

  Momenti kur Khabib le kundershtarin pa ndjenja

  Panorama
  731 views
 • 0:9

  Goli i Avdylit

  Panorama
  42 views
 • 0:22

  goli i vashess

  Panorama
  271 views
 • 0:14

  Makina përplas 30-vjeçaren, ajo shtrihet në asfalt në gjendje të rëndë

  JOQ Albania
  68 views
 • 0:31

  “Rama i tmerruar nga humbja”- Paloka publikon videon e Veliajt: Si i shpëton goja dhe nxjerr zbuluar planin e shefit për “partitë e djathta”, që do krijohen

  Panorama
  1.0K views
 • 0:07

  Arbana merr një dhuratë mjaft të bukur nga Eduarti pas lindjes së djalit

  NOA
  609 views
 • 0:12

  Goli i Vashes

  Panorama
  157 views
 • 0:06

  Goli i D'Ambrozios

  Panorama
  421 views
 • 0:12

  Goli i Lukakut

  Panorama
  474 views
 • 0:10

  Goli i Hykes

  Panorama
  381 views
 • 0:14

  Goli i Modric

  Panorama
  1.2K views
 • 0:30

  Kartoni i kuq i Torases

  Panorama
  342 views
 • 0:18

  Goli i Ramos

  Panorama
  747 views