Dëshmitarët për vrasje në Shkodër

NOA
0 views
Published on Dec 18, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:05

  Sulmuesi i Arsenalit humbet rastin flagrant, arbitri rrëmbehet nga emocionet dhe bën reagimin epik

  JOQ Albania
  159 views
 • 0:16

  Beyoncé bën gjestin prekës ndaj fanses së saj që po lufton me kancerin, i dhuron një...

  Panorama
  2 views
 • 0:37

  Juristi i Kukesit ne mbledhjen e Liges

  Panorama
  154 views
 • 0:46

  Supergoli i Valdet Rames

  Panorama
  805 views
 • 0:10

  Coutinho driblon edhe arbitrin, episodi që po bën xhiron e rrjetit

  JOQ Albania
  134 views
 • 0:17

  Shembja e Teatrit, Meta: Barbari dhe talebanizëm! Koha për drejtësi

  NOA
  8 views
 • 1:05

  Grekët djegin në mes të Athinës flamurin amerikan, protestojnë kundër vizitës së Pompeos

  JOQ Albania
  151 views
 • 1:00

  Urimi i Hanes per datelindjen e Mozzik

  News31
  866 views
 • 0:38

  Papagalli

  Panorama
  341 views
 • 0:47

  Gjarpri i frikshëm futet në dyqanin me produkte kozmetike

  NOA
  193 views
 • 0:14

  Higuain dështon te ekipi i ri, penallti e humbur dhe sherr që në ndeshjen e parë

  JOQ Albania
  467 views
 • 0:36

  Pamje të tmerrshme, lufta mes Azberxhajnit dhe Armenisë

  NOA
  11.0K views
 • 0:50

  “Cunami” me verë të kuqe, shpërthen kantina me 50 mijë litra

  NOA
  194 views
 • 0:32

  Me drogë të ndarë në doza gati për shitje, si u kapën nga “Shigjetat” 3 të dyshuarit

  NOA
  118 views
 • 0:02

  Djali i Ilva Tares mbush 3 vjeç, gazetarja ndan momentet e veçanta

  NOA
  278 views