Aksident i llahtarshëm me 6 të vdekur në Angli, shqiptari filmon gjithë skenën

JOQ Albania
0 views
Published on Dec 17, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:9

  romanjol rast per gol te katert

  Panorama
  0 views
 • 0:24

  kumbulla goli i barazimit

  Panorama
  3.5K views
 • 0:30

  bandicam 2020-10-26 22-24-27-401

  Panorama
  743 views
 • 0:16

  GOLI I DYTE I ROMES NDAJ MILANIT

  Panorama
  829 views
 • 0:19

  penallti per romen

  Panorama
  1 views
 • 0:06

  kumbulla ibrahimovic

  Panorama
  1.8K views
 • 0:15

  saelmakers goli i dyte i milanit

  Panorama
  1.1K views
 • 0:15

  SHTYLLA E KJAER DHE GODITJA E CALHANOGLUSE NDAJ ROMES

  Panorama
  736 views
 • 0:20

  edin xheko goli i barazimit

  Panorama
  1.4K views
 • 0:20

  ibrahimovic gol ndaj romes

  Panorama
  2.1K views
 • 1:30

  Rumani

  Panorama
  1.5K views
 • 1:53

  Plas te Reali/ Isko ironizon me trajnerin Zidane, shokët shkrihen së qeshuri

  JOQ Albania
  132 views
 • 0:51

  ISKO

  Panorama
  519 views
 • 0:43

  Sakrifikon jetën për të mbrojtur të vegjlit, veprimi i rosës do t’ju lërë pa fjalë

  JOQ Albania
  7.5K views
 • 0:15

  Fotot u bënë virale por çfarë ndodhi në prapaskenat e Marina Vjollcës me kalin? I zbuloi gjoksin pasi i shkeli fustanin dhe …

  Panorama
  1.6K views