Ku është shteti? Banorët 70 vjet pa ujë: Vijnë vetëm për të na rrjepur naftën

JOQ Albania
0 views
Published on Dec 11, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:07

  mesi gol kunder juventusit

  Panorama
  325 views
 • 0:10

  PENALLTI PER BARCELONEN

  Panorama
  306 views
 • 0:18

  KARTON I KUQ I DEMIRAL

  Panorama
  227 views
 • 1:01

  Richard Grenell ka një thirrje për komunitetin shqiptar në Amerikë në prag të zgjedhjeve

  Panorama
  2 views
 • 0:08

  grizman rast i humbur ndaj Juventusit

  Panorama
  203 views
 • 1:05

  goli i anulluar me var i morates per here te trete

  Panorama
  330 views
 • 0:19

  goli i morates ndaj barcelones

  Panorama
  275 views
 • 0:9

  morata gol i anulluar nga var-i ndaj barcelones

  Panorama
  611 views
 • 1:03

  Plas te Reali/ Benzema “kapet mat” nga kamerat: Mos i paso atij, po luan kundër nesh

  JOQ Albania
  267 views
 • 1:00

  Krah të dashurit dhe miqve VIP, dalin pamjet brenda festës së ditëlindjes së Soni Malajt

  Panorama
  425 views
 • 0:19

  “Mos i paso atij, po luan kundër nesh”, plas te Reali

  Panorama
  1.4K views
 • 0:17

  Premtimi i kryeministrit ndaj naftëtarëve për pagat e prapambetura, ish-deputetja: Rama u vendos kushte grevisteve për t’i...

  Panorama
  54 views
 • 2:54

  Profesor Kakarriqi: Do marrim vaksina për 30% të popullsisë për këto grupe!

  Panorama
  42 views
 • 1:10

  Roma gjendet midis kaosit/ Qytetarët përplasje me policinë

  JOQ Albania
  217 views
 • 1:15

  Pas largimit nga “Portokalli”, zbulohet televizioni në të cilin do ta shohim Xhemi Shehun

  Panorama
  591 views