Anxhela Peristeri- E cmendur

NOA
0 views
Published on Dec 9, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:47

  Goli i tretë

  Panorama
  22 views
 • 0:43

  Goli i dyte i Jang Bojs

  Panorama
  230 views
 • 0:13

  goli i jang bojsit

  Panorama
  808 views
 • 0:52

  Goditja e denimit

  Panorama
  291 views
 • 0:9

  Rasti i humbur i Oto Xhon

  Panorama
  163 views
 • 0:14

  Tentativa e Kale

  Panorama
  335 views
 • 0:20

  Rasti i Jang Bojs

  Panorama
  245 views
 • 0:08

  TIRANA STADIUM

  Panorama
  370 views
 • 0:06

  Osmani dhe Grenti

  Panorama
  94 views
 • 0:12

  Halili mbledhje

  Panorama
  107 views
 • 0:06

  Tirana disa ore para ndeshjes

  Panorama
  894 views
 • 0:06

  S4MM martohet ne ceremoni private

  News31
  68 views
 • 0:40

  Tirana largimi nga hoteli

  Panorama
  726 views
 • 0:13

  Pamjet që po bëjnë xhiron e rrjetit, tifozi mbështet ekipin e zemrës nga dhoma e gjumit

  JOQ Albania
  160 views
 • 3:33

  "Është rrugë e panevojshme..."/ Anulohet fondi për ndërtimin e aksit Peshkëpi-Selenicë, Vullnet Sinaj vijon lëpirjen ndaj Ramës

  JOQ Albania
  15 views