Arrestimi i Samuel Ndokes

SYRI.net
1 views
Published on Dec 9, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:20

  Stuhia rrezon pemet ne shtepine e Milanit, skuadra braktis stervitjen

  Panorama
  4 views
 • 0:43

  Terrorizoi Elbasanin/ Pamjet kur Lefter Zhidru kërcënonte një banor të lagjes, i ngrinte gishtin tregues

  JOQ Albania
  1.6K views
 • 0:42

  Shtëpi si shesh lufte/ Dalin pamjet nga banesa e Lefter Zhidrut në Elbasan, muret dhe dera shoshë nga plumbat

  JOQ Albania
  6.0K views
 • 0:06

  Fjoralba zbulon me këtë video dhuratën më të bukur që ka marrë, por nga kush?

  Panorama
  65 views
 • 0:35

  Lilla, macja që pret para supermarketit të zonjën që nuk jeton më

  NOA
  24 views
 • 2:00

  “Pse ke veshur fund të shkurtër?”/ Tre të rinj gjuajnë me grusht në fytyrë studenten 22-vjeçare

  JOQ Albania
  2.9K views
 • 1:00

  Lëvizte i armatosur në makinë me një tjetër, të dy në pranga

  NOA
  482 views
 • 1:28

  "Do më jepni llogari..."/ Ish-gruaja e Lefter Zhidrut ulërima ndaj medias: Ku ishit dje, pse erdhët sot?

  JOQ Albania
  10.9K views
 • 0:11

  Enca tregon se si po i kalon ditët e vështira pas aksidentit: Më mungon vetja ime

  Panorama
  9 views
 • 0:14

  Enca mesazh për të gjithë ata që po kalojnë një periudhë të vështirë

  Panorama
  12 views
 • 0:9

  Enca thyen këmbën

  Panorama
  15 views
 • 0:18

  Aksident në aksin Fushë Krujë-Laç, shoferi bllokohet brenda makinës

  JOQ Albania
  815 views
 • 1:20

  Rezistoi për 5 orë me radhë, publikohen pamjet nga shkëmbimi i zjarrit mes RENEA-s dhe 71-vjeçarit

  JOQ Albania
  10.2K views