3 mijë oficerë për të kapur "mbretin e drogës", trafikanti qesh edhe gjatë arrestimit

JOQ Albania
0 views
Published on Dec 8, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:10

  Coutinho driblon edhe arbitrin, episodi që po bën xhiron e rrjetit

  JOQ Albania
  7 views
 • 0:17

  Shembja e Teatrit, Meta: Barbari dhe talebanizëm! Koha për drejtësi

  NOA
  0 views
 • 1:05

  Grekët djegin në mes të Athinës flamurin amerikan, protestojnë kundër vizitës së Pompeos

  JOQ Albania
  19 views
 • 1:00

  Urimi i Hanes per datelindjen e Mozzik

  News31
  191 views
 • 0:38

  Papagalli

  Panorama
  142 views
 • 0:47

  Gjarpri i frikshëm futet në dyqanin me produkte kozmetike

  NOA
  178 views
 • 0:14

  Higuain dështon te ekipi i ri, penallti e humbur dhe sherr që në ndeshjen e parë

  JOQ Albania
  452 views
 • 0:36

  Pamje të tmerrshme, lufta mes Azberxhajnit dhe Armenisë

  NOA
  10.0K views
 • 0:50

  “Cunami” me verë të kuqe, shpërthen kantina me 50 mijë litra

  NOA
  173 views
 • 0:32

  Me drogë të ndarë në doza gati për shitje, si u kapën nga “Shigjetat” 3 të dyshuarit

  NOA
  112 views
 • 0:02

  Djali i Ilva Tares mbush 3 vjeç, gazetarja ndan momentet e veçanta

  NOA
  267 views
 • 0:04

  goli i prenges

  Panorama
  184 views
 • 0:16

  Tentuan t’i digjnin “Porsche-in”/ Biznesmeni Bahushi aktiv në rrjetet sociale, shijon i qetë muzikën në sfond

  JOQ Albania
  12.1K views
 • 0:10

  Penalltia

  Panorama
  521 views
 • 0:14

  Higuain humb penallti, kundërshtarët e tallin. Argjentinasin nuk e mbajnë nervat në debutim, shikon çfarë bën

  Panorama
  4.8K views