Kur burrat qajne

Vloranews
0 views
Published on Dec 8, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:34

  GJASULA

  Panorama
  1.4K views
 • 0:47

  Sërish përmbytje në Durrës, mjaftuan pak minuta shi

  NOA
  20 views
 • 0:15

  E ka marrë malli për Stresin? Videoja që Keisi publikoi flet vetë

  Panorama
  247 views
 • 0:07

  Pas lindjes së Diellit, Eduart Grishaj i bën dhuratën më të veçantë Arbana Osmanit

  Panorama
  261 views
 • 0:49

  Arrestohen dy persona në Rinas, tentuan të korruptonin policët

  NOA
  8 views
 • 0:15

  Sherr në Unazën e Re/ Plasin grushtet mes femrave, qytetari: U zunë për një vijë uji!

  JOQ Albania
  3.1K views
 • 4:26

  Dënohen dhjetëra shoferë, me shpejtësi dhe alkool në makinë

  NOA
  4 views
 • 0:32

  Momenti kur Khabib le kundershtarin pa ndjenja

  Panorama
  976 views
 • 0:9

  Goli i Avdylit

  Panorama
  46 views
 • 0:22

  goli i vashess

  Panorama
  324 views
 • 0:14

  Makina përplas 30-vjeçaren, ajo shtrihet në asfalt në gjendje të rëndë

  JOQ Albania
  75 views
 • 0:31

  “Rama i tmerruar nga humbja”- Paloka publikon videon e Veliajt: Si i shpëton goja dhe nxjerr zbuluar planin e shefit për “partitë e djathta”, që do krijohen

  Panorama
  1.2K views
 • 0:07

  Arbana merr një dhuratë mjaft të bukur nga Eduarti pas lindjes së djalit

  NOA
  612 views
 • 0:12

  Goli i Vashes

  Panorama
  193 views
 • 0:06

  Goli i D'Ambrozios

  Panorama
  469 views