Gazetari i Realit

SYRI.net
0 views
Published on Dec 8, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:06

  Osmani dhe Grenti

  Panorama
  60 views
 • 0:12

  Halili mbledhje

  Panorama
  74 views
 • 0:06

  Tirana disa ore para ndeshjes

  Panorama
  525 views
 • 0:06

  S4MM martohet ne ceremoni private

  News31
  5 views
 • 0:40

  Tirana largimi nga hoteli

  Panorama
  444 views
 • 0:13

  Pamjet që po bëjnë xhiron e rrjetit, tifozi mbështet ekipin e zemrës nga dhoma e gjumit

  JOQ Albania
  93 views
 • 3:33

  "Është rrugë e panevojshme..."/ Anulohet fondi për ndërtimin e aksit Peshkëpi-Selenicë, Vullnet Sinaj vijon lëpirjen ndaj Ramës

  JOQ Albania
  0 views
 • 1:00

  I largohet me shpejtësi postobllokut, 32-vjeçari përplas rëndë me makinë efektivin e policisë

  JOQ Albania
  475 views
 • 0:14

  Adrola mbeshtet Capital T pas publikimit te albumit

  News31
  14 views
 • 3:52

  Dita e katërt e grevës, naftëtari në gjendje të rënduar: Do të vdesim këtu!

  JOQ Albania
  33 views
 • 0:26

  Skandaloze! Mësuesja bën gjeste të turpshme me nxënësin, të dy filmohen duke sistemuar rrobat

  JOQ Albania
  21.0K views
 • 0:57

  E PAZAKONTË/ Polemika në Itali, futbollisti prezantohet me një video…vrasjeje

  Panorama
  313 views
 • 0:14

  Fifi viziton Fjolla Morinën në arrest shtëpie, zbulon me video se çfarë i mungon

  NOA
  264 views
 • 0:15

  Pamje të rënda/ Vetura godet tre këmbësorë, duke i ikur ndeshjes me një veturë tjetër

  JOQ Albania
  79 views
 • 0:11

  goli i olainkess

  Panorama
  2.0K views