Toliso 2-0

SYRI.net
0 views
Published on Dec 5, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:04

  ‘Golfi’ humb kontrollin dhe del nga rruga në autostradën Tiranë-Durrës, shoferja ende brenda makinës

  JOQ Albania
  392 views
 • 2:00

  Altin Goxhaj tall policët: Nuk mbaj maskë, është shkelje e të drejtave, më vini gjobën se s’kam kohë!

  JOQ Albania
  1.2K views
 • 0:12

  lukaku goli i dyte

  Panorama
  360 views
 • 0:06

  goli dyte mynshenglabah

  Panorama
  378 views
 • 0:19

  mynshenglabah gol

  Panorama
  261 views
 • 0:19

  LUKAKU GOL

  Panorama
  391 views
 • 0:20

  bajerni goli i dyte

  Panorama
  522 views
 • 0:19

  AUTOGOL AJAKS

  Panorama
  372 views
 • 0:20

  koman gol

  Panorama
  545 views
 • 0:28

  “Ordineri u bë modeli në politikën e Ramës”- Ervin Salianji i përgjigjet Kryeministrit: Nuk i ofron dot asnjë model tjetër Shqipërisë, antimodeli yt do të...

  Panorama
  121 views
 • 0:9

  Goli i Modric

  Panorama
  255 views
 • 0:05

  Goli i Vinisius

  Panorama
  366 views
 • 0:15

  Goli i 3 i Shaktjorit

  Panorama
  377 views
 • 0:07

  Autogoli i Varanit

  Panorama
  529 views
 • 0:18

  Goli i Shaktjorit

  Panorama
  202 views