Thethi nën dëborë, banori i fshatit: Ndihmë, jemi në gjendje të keqe

NOA
0 views
Published on Dec 4, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:10

  Traversa e Barelës

  Panorama
  10 views
 • 0:32

  Traversa e Lukakut

  Panorama
  9 views
 • 0:12

  Goli i Goreckes me Bajernin

  Panorama
  167 views
 • 1:05

  Fëmijët duke dalë nga kampi Al'Hol

  Panorama
  434 views
 • 0:26

  Pamje të reja/ Momenti kur policia përleshet me të rinjtë, u vë prangat pasi u kapën pa maskë

  JOQ Albania
  234 views
 • 1:03

  “Një aferë e pastër korrupsioni”- Agron Shehaj i rikthehet akuzave për Unazën e Re: Askush nuk u hetua dhe gjykua.

  Panorama
  116 views
 • 0:29

  “Sa të ligë që jeni”- Mozzikut i thyejnë xhamat e studios muzikore dhe...

  Panorama
  46 views
 • 0:33

  Sulmohet me raketë makina e ministrit, publikohen pamjet

  NOA
  236 views
 • 3:50

  Sapo u kthye nga siria, momenti kur nëna takohet me djalin e saj

  NOA
  194 views
 • 2:04

  Brenda kampit Al-Hol në Siri, momenti kur u nxorrën fëmijët shqiptarë

  NOA
  107 views
 • 0:23

  Brenda kampit Al-Hol në Siri, momenti kur u nxorrën fëmijët shqiptarë

  NOA
  179 views
 • 5:12

  17 vjeçarja e mbetur në kampin e Sirisë, familjarët tregojnë mesazhet: Më kërkoni dhe mua si Eva Dumanin

  JOQ Albania
  53 views
 • 5:12

  Jozefina Topalli në garë me parti të re? Ja çfarë thoshte ish-nënkryetarja e PD-së për largimin e Oketës dhe Topit: Pasi humbën karriget, kuptuan se...

  Panorama
  358 views
 • 3:23

  U raportua si i vrarë para shtatë vitesh/ Gjyshja e Bledar Hamzait: Jam 90 vjeç dhe po pres nipin, ndryshe do kisha ikur!

  JOQ Albania
  48 views