Shkatërrohet ura, 350 familje izolohen në Sarandë

Vloranews
0 views
Published on Dec 1, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 3:50

  Sapo u kthye nga siria, momenti kur nëna takohet me djalin e saj

  NOA
  83 views
 • 2:04

  Brenda kampit Al-Hol në Siri, momenti kur u nxorrën fëmijët shqiptarë

  NOA
  53 views
 • 0:23

  Brenda kampit Al-Hol në Siri, momenti kur u nxorrën fëmijët shqiptarë

  NOA
  96 views
 • 5:12

  17 vjeçarja e mbetur në kampin e Sirisë, familjarët tregojnë mesazhet: Më kërkoni dhe mua si Eva Dumanin

  JOQ Albania
  25 views
 • 5:12

  Jozefina Topalli në garë me parti të re? Ja çfarë thoshte ish-nënkryetarja e PD-së për largimin e Oketës dhe Topit: Pasi humbën karriget, kuptuan se...

  Panorama
  208 views
 • 3:23

  U raportua si i vrarë para shtatë vitesh/ Gjyshja e Bledar Hamzait: Jam 90 vjeç dhe po pres nipin, ndryshe do kisha ikur!

  JOQ Albania
  41 views
 • 2:37

  I kthehet nusja e djalit, shpërthen i moshuari: Vetëm një nga tre fëmijët është i djalit tim, të tjerëve t’iu gjejë babain

  JOQ Albania
  5.1K views
 • 0:14

  Loredana flet per Mozzik pas lajmeve per ribashkim

  News31
  436 views
 • 2:32

  Gjesti i madh i shqiptarit/ Me paratë e “Haxhit” po e zgjeron rrugën e fshatit

  JOQ Albania
  9 views
 • 1:00

  “Gjumashi Joe…”/ Kandidati për President në SHBA lë nam, ngatërron Trump me George Bush

  JOQ Albania
  142 views
 • 0:37

  Si ju do k**i juve…/ Sherr mes të rinjve dhe efektivëve të policisë në mes të Tiranës

  JOQ Albania
  12.8K views
 • 2:33

  Qeveria dhe opozita përplasen për shëndetësinë/ Rama: “Lancet” rendit Shqipërinë më lart në rajon. PD: Janë 3D, shqiptarët vdesin trotuareve

  Panorama
  6 views
 • 0:9

  romanjol rast per gol te katert

  Panorama
  1 views
 • 0:24

  kumbulla goli i barazimit

  Panorama
  4.6K views