Përmbytjet, Erzeni del nga shtrati dhe shkakton shqetësime në Shijak

NOA
0 views
Published on Dec 1, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:18

  Goli i Kasemiros

  Panorama
  282 views
 • 0:12

  Goli i dyte i Zhoao Feliks

  Panorama
  150 views
 • 0:12

  Goli i Karim Benzema

  Panorama
  215 views
 • 0:18

  Goli i dyte i Portos

  Panorama
  63 views
 • 0:14

  Goli i dyte i Mançester Sitit ndaj Marsejës

  Panorama
  57 views
 • 0:18

  Goli i Zhoao Feliks ndaj Salcburg

  Panorama
  144 views
 • 0:15

  Goli i dyte i Duvan Zapata ndaj Ajaks

  Panorama
  119 views
 • 0:18

  Goli i dyte i Turam ndaj Realit

  Panorama
  205 views
 • 0:15

  Goli i mesfushorit Jota me Liverpulin

  Panorama
  109 views
 • 0:16

  Goli i Duvan Zapatës, Atalanta-Ajaks

  Panorama
  123 views
 • 0:17

  Goli i Mergim Berishes ndaj Atletiko Madrid

  Panorama
  231 views
 • 0:10

  Goli i barazimit te Salcburgut ndaj Atletiko Madrid

  Panorama
  192 views
 • 0:17

  Goli i dyte i Ajaksit ndaj Atalantes

  Panorama
  206 views
 • 0:9

  Goli i Turam kundër Realit

  Panorama
  358 views
 • 0:18

  Goli i Tadic me penallti

  Panorama
  157 views