Përmbytja në autostradën Tiranë

Vloranews
0 views
Published on Nov 30, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:34

  Babai hero, plagoset duke mbrojtur fëmijët nga plumbat

  NOA
  0 views
 • 1:26

  Drejtori i fushatës së PD publikon videon: 7 vjet premtime të pambajtura, përsëri vazhdon të tjera

  Panorama
  14 views
 • 0:10

  Pas arrestit Fjolla Mornia poston video me te bijen

  News31
  318 views
 • 0:12

  fjolla morina pas arrestimit

  Panorama
  649 views
 • 0:16

  “E fërkon dhe e prek në …”- Juristja seksi publikon videon intime me partnerin

  Panorama
  588 views
 • 0:25

  Radhën e kishte Taulant Balla, dëgjohen sharje LIVE në komisionin e Integrimit: Dëgjo këtu ti p*derast m*ti!

  JOQ Albania
  6.1K views
 • 1:19

  Terrori në Elbasan/ I goditi makinën me shkelm, i riu tenton ta vrasë në mes të ditës

  JOQ Albania
  7.8K views
 • 0:10

  “Më duket vetja si nuse e ‘97”- Ajka i bën “make up” Bes Kallakut, kjo video do u shkrijë së qeshuri

  Panorama
  448 views
 • 0:42

  Kontrabandë, zbulohen fuçi dhe bidona me esencë nargjile, dy në pranga, dy të tjerë në kërkim

  NOA
  22 views
 • 0:11

  Me tualete në duar, Bes Kallaku tregon me video rezultatin e tualetit që i bën e bija

  NOA
  1.0K views
 • 0:9

  Reshjet e dendura gjatë natës, përmbytje të shumta në Lezhë

  NOA
  51 views
 • 3:03

  Pronari i makinës mbeti pa fjalë, pa kamerat e sigurisë dhe tha se makinën ia lëvizi fantazma

  NOA
  393 views
 • 0:08

  Të rinjtë shqiptarë mezi presin të ikin nga Shqipëria, denoncimi: I paguajnë mbi 600 euro kompanisë që të lë rrugëve

  JOQ Albania
  4.2K views
 • 0:30

  Zevendesimi me i shpejte ne histori

  Panorama
  2.2K views
 • 0:20

  Tentoi të vetëvritej në shtëpinë e vjehrrit, lihet në burg i riu fierak

  NOA
  45 views