Shyhrete

Kosovarja
0 views
Published on Nov 30, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:11

  Broja gjen golin e parë në Holandë/ Futet si zëvendësues dhe shënon

  NOA
  125 views
 • 0:14

  Goli i Brojes

  Panorama
  2.2K views
 • 0:06

  Goli i pare ne Serine A

  Panorama
  389 views
 • 0:15

  Adrola Dushi emocionohet nga surpriza

  News31
  305 views
 • 0:13

  Pamje të reja/ Vijon paniku në Greqi, stuhia godet ashpër ishullin, shkakton dëme të shumta 2

  JOQ Albania
  656 views
 • 0:15

  Pamje të reja/ Vijon paniku në Greqi, stuhia godet ashpër ishullin, shkakton dëme të shumta 1

  JOQ Albania
  762 views
 • 1:23

  teuta tirana

  Panorama
  0 views
 • 0:27

  Skenderbeu-Vllaznia

  Panorama
  1.8K views
 • 2:49

  alban hoxha emiljano musta

  Panorama
  356 views
 • 1:15

  bojkoti

  Panorama
  1.7K views
 • 0:44

  Ngjit me duar pallatin më të lartë në Paris, çfarë ndodhi me të

  NOA
  216 views
 • 0:25

  Merr flakë hyrja e bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu jep “shfaqjen” LIVE

  JOQ Albania
  338 views
 • 2:00

  Policia, FNSH dhe RENEA ngre 73 pika kontrolli, 21 të arrestuar me drogë dhe armë

  NOA
  35 views