Trajneri urdhëron portierin të ekzekutojë faullin, goditja e tij i shtang të gjithë

JOQ Albania
2 views
Published on Nov 30, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:10

  Penalltia e humbur e Goxhajt

  Panorama
  684 views
 • 0:26

  Goli i dyte i Bylisit

  Panorama
  1.5K views
 • 0:43

  Goli i Bylisit

  Panorama
  1.3K views
 • 0:20

  Rasti i Murtaj

  Panorama
  320 views
 • 0:16

  Rastet e Bylisit

  Panorama
  208 views
 • 0:27

  Rasti i Murtajt

  Panorama
  159 views
 • 0:27

  grizman simeone

  Panorama
  403 views
 • 0:17

  Bylisi rast

  Panorama
  122 views
 • 0:27

  Gjuajtja e rrezikshme e Peposhit

  Panorama
  113 views
 • 0:19

  Rasti i rrezikshëm, gjuajtja e Hasanit

  Panorama
  156 views
 • 0:11

  Goli i Edon Hasanit

  Panorama
  1.1K views
 • 0:08

  Tifozet e Tiranës në Ballsh

  Panorama
  287 views
 • 0:19

  Gjuajta e rrezikshme e Ndrecës

  Panorama
  238 views
 • 0:22

  Kokainë, marijuanë dhe ekstazi nga Vlora në Tiranë, arrestohen pesë persona

  NOA
  124 views
 • 2:08

  Prifti irlandez

  Panorama
  118 views