Pamje tmerruese nga Malesia e Madhe

SYRI.net
0 views
Published on Nov 30, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:17

  "Rama Ik"/ Ilir Vrenozi ia thotë "copë" Taulant Ballës, ai qesh nga zori dhe largohet

  JOQ Albania
  2.2K views
 • 0:05

  Gjuajtja e Seferit me kokë

  Panorama
  77 views
 • 0:37

  Kral gol 2-1

  Panorama
  68 views
 • 1:03

  Rastet e Çekisë

  Panorama
  40 views
 • 1:22

  Provokime ndaj Muriç

  Panorama
  29 views
 • 0:36

  Gol çekia

  Panorama
  44 views
 • 1:18

  Goli anuluar

  Panorama
  25 views
 • 0:05

  Jankto rast

  Panorama
  21 views
 • 0:34

  Goli i Manajt

  Panorama
  131 views
 • 0:45

  Nuhiu gol

  Panorama
  196 views
 • 0:20

  Rrahmani

  Panorama
  34 views
 • 0:30

  Goli i dytë i Andorrës

  Panorama
  214 views
 • 0:10

  Kishin shkuar për të kryer inspektimin e një aksidenti, makina e policisë përfshihet në një tjetër incident

  JOQ Albania
  802 views
 • 0:04

  Gjuajtja e Ismajlit

  Panorama
  310 views
 • 0:21

  gol shqiperi andorra

  InfoKosova
  49 views