Aksidenti tek Komuna e Parisit, dite me shi

JOQ Albania
0 views
Published on Nov 30, 2017
null

COMMENTS

    Last Videos


  • 0:06

    Goli i pare ne Serine A

    Panorama
    91 views
  • 0:15

    Adrola Dushi emocionohet nga surpriza

    News31
    84 views
  • 0:13

    Pamje të reja/ Vijon paniku në Greqi, stuhia godet ashpër ishullin, shkakton dëme të shumta 2

    JOQ Albania
    149 views
  • 0:15

    Pamje të reja/ Vijon paniku në Greqi, stuhia godet ashpër ishullin, shkakton dëme të shumta 1

    JOQ Albania
    206 views
  • 1:23

    teuta tirana

    Panorama
    0 views
  • 0:27

    Skenderbeu-Vllaznia

    Panorama
    1.5K views
  • 2:49

    alban hoxha emiljano musta

    Panorama
    331 views
  • 1:15

    bojkoti

    Panorama
    1.4K views
  • 0:44

    Ngjit me duar pallatin më të lartë në Paris, çfarë ndodhi me të

    NOA
    192 views
  • 0:25

    Merr flakë hyrja e bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu jep “shfaqjen” LIVE

    JOQ Albania
    313 views
  • 2:00

    Policia, FNSH dhe RENEA ngre 73 pika kontrolli, 21 të arrestuar me drogë dhe armë

    NOA
    33 views
  • 0:24

    Cikloni “Ianos” në Greqi, i merr jetën një shqiptari

    NOA
    51 views
  • 1:10

    “S’dua para, por të shkollohem...”/ Vajza nga Afganistani shpërthen në lot pasi kapet nga policia shqiptare: S’jemi terrorist!

    JOQ Albania
    3.9K views