Vlorë ne rrugën Dhimitër Konomi shtylla rrezikon drejtusit e automjetëve dhe kalimtarve

Vloranews
0 views
Published on Nov 30, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:20

  rast i trete

  Panorama
  0 views
 • 0:9

  rast luftetari

  Panorama
  20 views
 • 0:24

  GOLI I DYTE

  Panorama
  56 views
 • 0:12

  xhixha rast

  Panorama
  8 views
 • 0:08

  luftetari aksion

  Panorama
  42 views
 • 0:16

  oshafi

  Panorama
  39 views
 • 0:14

  greca rast

  Panorama
  35 views
 • 0:18

  goli i pare

  Panorama
  174 views
 • 0:24

  Pamjet e rënda, babai vritet pranë vajzës së vogël

  NOA
  3.0K views
 • 4:02

  Lufta për mbijetesë e pacientëve me Koronavirus, pamje brenda Klinikës Infektive në Kosovë

  JOQ Albania
  188 views
 • 0:03

  Aksident tek QTU

  JOQ Albania
  247 views
 • 0:17

  Çifti kryen marredhenie te Currilat

  JOQ Albania
  47.3K views
 • 0:41

  PD publikon videon si shprehej Gjiknuri kunder prekjes se sistemit

  Panorama
  649 views