Bashkia e Vlorës hapi këtë mbrëmje të 29 nëntorit dyert për të ftuarit e saj

Vloranews
0 views
Published on Nov 30, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:11

  Sula gol

  Panorama
  121 views
 • 1:35

  “Qëndroni në shtëpi me dritare të mbyllura” Alarm maksimal në qytete. Çfarë po ndodh!

  NOA
  58 views
 • 0:11

  Broja gjen golin e parë në Holandë/ Futet si zëvendësues dhe shënon

  NOA
  182 views
 • 0:14

  Goli i Brojes

  Panorama
  2.9K views
 • 0:06

  Goli i pare ne Serine A

  Panorama
  435 views
 • 0:15

  Adrola Dushi emocionohet nga surpriza

  News31
  366 views
 • 0:13

  Pamje të reja/ Vijon paniku në Greqi, stuhia godet ashpër ishullin, shkakton dëme të shumta 2

  JOQ Albania
  767 views
 • 0:15

  Pamje të reja/ Vijon paniku në Greqi, stuhia godet ashpër ishullin, shkakton dëme të shumta 1

  JOQ Albania
  904 views
 • 1:23

  teuta tirana

  Panorama
  0 views
 • 0:27

  Skenderbeu-Vllaznia

  Panorama
  2.0K views
 • 2:49

  alban hoxha emiljano musta

  Panorama
  378 views
 • 1:15

  bojkoti

  Panorama
  1.8K views
 • 0:44

  Ngjit me duar pallatin më të lartë në Paris, çfarë ndodhi me të

  NOA
  235 views
 • 0:25

  Merr flakë hyrja e bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu jep “shfaqjen” LIVE

  JOQ Albania
  347 views