Habit veterani: Kam vrarë 300 gjermanë me dorën time, edhe Hamit Matjanin

InfoKosova
1 views
Published on Nov 29, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 4:45

  Masakroi me thikë të moshuarin, kush është i dyshuari që u fut në lokal me vajzën për dore

  NOA
  0 views
 • 0:24

  Shqiptarët në restorantin e sapohapur të Nusret-it, bëjnë shqiponjën me kuzhinierin më të famshëm në botë

  JOQ Albania
  2.5K views
 • 2:10

  Fqinji i masakroi të atin pas sherrit për qenin, djali: Do të marr hak vetë, s’e fal gjakun

  NOA
  418 views
 • 4:51

  Deklarata e Faruk Sejdinit

  Panorama
  603 views
 • 0:30

  Leku sheshit në Përrenjas, njerëzit i mbledhin në rrugë

  NOA
  537 views
 • 0:17

  Goli i dyte i Mucollit

  Panorama
  227 views
 • 0:33

  Flet i riu shqiptar nga Shkupi, që zmbrapsi grupin racist në Maqedoninë e Veriut

  NOA
  1.7K views
 • 0:17

  Goli i Mucollit

  Panorama
  0 views
 • 0:17

  Goli i Mucollit

  Panorama
  1.4K views
 • 0:13

  rexhinaldo gol

  Panorama
  264 views
 • 0:15

  Gjiko dhe Elita konfirmojne se do te behen serish prinder

  News31
  843 views
 • 0:34

  Gjiko dhe Elita prinder per here te dyte

  News31
  766 views
 • 0:21

  Goli i Osijek

  Panorama
  0 views
 • 0:26

  Goli i Naser Alijit

  Panorama
  1.4K views
 • 0:37

  Kartoni i kuq i Celsit

  Panorama
  175 views