Vlorë leli dhe Mamaj në gadishmëri të hidrovoreve

Vloranews
0 views
Published on Nov 29, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:02

  Goli i Turkajt

  Panorama
  108 views
 • 0:24

  Goli i dyte i Apolonisë

  Panorama
  205 views
 • 0:51

  Goli i Ardit Hoxhajt

  Panorama
  283 views
 • 0:08

  Shtylla e Pjeshkës

  Panorama
  99 views
 • 1:26

  Goli i Nuabuezes

  Panorama
  188 views
 • 0:37

  Pamje të rënda/ Sulm me armë në një klub nate, vdesin dy persona

  NOA
  524 views
 • 0:26

  Goli i Vllaznisë

  Panorama
  452 views
 • 0:39

  Goli i Mario Gjatës

  Panorama
  426 views
 • 0:57

  Kartoni i kuq i Oliverës

  Panorama
  867 views
 • 0:57

  PAMJE TË RËNDA nga aksidenti tragjik në Zall Bastar! Të rinjtë shtrirë në rrugë, 24-vjeçari i vdekur në vend

  JOQ Albania
  5.7K views
 • 0:07

  Pritja fantastike e Qyranit

  Panorama
  325 views
 • 5:22

  Franc Veliu deklarata

  Panorama
  0 views
 • 0:08

  Shkëputen pllakat veshëse të pallatit në "Astir", shpëtojnë për mrekulli qytetarët

  JOQ Albania
  4.4K views
 • 0:9

  RAMOS PENALLTI

  Panorama
  294 views
 • 0:25

  Goli i Kolollit

  Panorama
  431 views