"U futën në dyqan dhe më vodhën, i njeh kush?", të rinjtë në Tiranë hutojnë shitën dhe "aksion"

JOQ Albania
0 views
Published on Nov 29, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 3:25

  Po luftonte me flakët, polici hero i shpëton jetën 12-vjeçares

  NOA
  0 views
 • 0:14

  Flet gruaja e 37-vjeçarit që kërcënoi me armë policinë: Policia gënjen, pse nuk i çojmë fëmijët në shkollë

  NOA
  45 views
 • 0:37

  Vodhi nen kercenim me thike dalin pamjet

  JOQ Albania
  467 views
 • 0:49

  IKMT prish me shpërthim të kontrolluar 6-katëshin në Durrës, dëmtime në pallatet përreth

  NOA
  172 views
 • 0:22

  Zbulohet shuma e marrë te Kredo.al, kapet i dyshuari për grabitjen/ Pamjet

  NOA
  149 views
 • 1:29

  Hidhet në erë pallati i ‘VIP-ave’/ Dëme në bizneset pranë, lëndohet një prej pronarëve

  JOQ Albania
  0 views
 • 0:15

  Tifozet e Portos

  Panorama
  56 views
 • 1:30

  Kush janë dy shqiptarët e arrestuar për trafik kokaine, pamjet e operacionit ndërkombëtar

  NOA
  82 views
 • 0:40

  Përdhunimi i 15-vjecares nga Abaz Doga. Ja si sillej roja e e shkolles para nxenësve, kendonte me DJ kengen Zemër

  Panorama
  13.3K views
 • 0:10

  I kërkuar për tentativë vrasje dhe armëmbajtje pa leje, arrestohet 42-vjeçari

  JOQ Albania
  188 views
 • 0:10

  Policia dhe FNSH, kapin një person me rrezikshmëri të lartë/ Emri

  NOA
  64 views
 • 0:41

  Basha nxjerr videon nga Thumana: ‘Puna’ zgjati sa vizita dhe transmetimi me regji qendrore

  NOA
  43 views
 • 0:43

  “Oh zemër, zemër”, del videoja e Abaz Dogut duke u kënduar fëmijëve në shkollë

  NOA
  6.9K views
 • 0:39

  Kontrolle me dronë dhe 100 policë në Fier, zbulohen fidanë kanabisi

  NOA
  140 views
 • 2:51

  Skandaloze/ "Ta ha p...", Abaz Dogu i nxjerr organin gjenital dy vajzave të reja në video chat

  JOQ Albania
  79.3K views