Itali, kapet shqiptari me kokainë dhe marijuanë

NOA
0 views
Published on Nov 29, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:12

  Doni të dukeni bukur në foto? Provoni trukun e thjeshtë që Almeda Abazi sapo na tregoi

  Panorama
  0 views
 • 0:29

  Konfirmohet shtatzënia e Elita Rudit! Moderatorja dhe reperi do të bëhen prindër të një...

  Panorama
  0 views
 • 4:45

  Masakroi me thikë të moshuarin, kush është i dyshuari që u fut në lokal me vajzën për dore

  NOA
  72 views
 • 0:24

  Shqiptarët në restorantin e sapohapur të Nusret-it, bëjnë shqiponjën me kuzhinierin më të famshëm në botë

  JOQ Albania
  5.2K views
 • 2:10

  Fqinji i masakroi të atin pas sherrit për qenin, djali: Do të marr hak vetë, s’e fal gjakun

  NOA
  442 views
 • 4:51

  Deklarata e Faruk Sejdinit

  Panorama
  629 views
 • 0:30

  Leku sheshit në Përrenjas, njerëzit i mbledhin në rrugë

  NOA
  550 views
 • 0:17

  Goli i dyte i Mucollit

  Panorama
  252 views
 • 0:33

  Flet i riu shqiptar nga Shkupi, që zmbrapsi grupin racist në Maqedoninë e Veriut

  NOA
  1.7K views
 • 0:17

  Goli i Mucollit

  Panorama
  0 views
 • 0:17

  Goli i Mucollit

  Panorama
  1.4K views
 • 0:13

  rexhinaldo gol

  Panorama
  273 views
 • 0:15

  Gjiko dhe Elita konfirmojne se do te behen serish prinder

  News31
  864 views
 • 0:34

  Gjiko dhe Elita prinder per here te dyte

  News31
  782 views
 • 0:21

  Goli i Osijek

  Panorama
  0 views