Kamioniste te pabesueshem

Albania Free Press
0 views
Published on Nov 29, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:50

  Shitësja nuk i shërben pa maskë në fytyrë, gruaja heq të brendshmet dhe…

  NOA
  126 views
 • 0:44

  Tension mes banorëve dhe deputetit të Kuvendit, shpërthen në ofendime: By****ra, legena

  Panorama
  694 views
 • 1:04

  Deputeti rrëmben tokën-shtet në bregdet

  Panorama
  688 views
 • 2:54

  Çudira në Fier: Cjapi bën qumësht dhe lind keca

  NOA
  445 views
 • 0:46

  Video ilustruese, shihni si përhapet koronavirusi përmes të folurit në transportin publik

  NOA
  114 views
 • 1:00

  Plas sherri te "Pallati me Shigjeta"/ Dy të rinjtë shkelma kokës burrit, ai përfundon i gjakosur

  JOQ Albania
  11.6K views
 • 0:33

  Paradoks në Shqipëri! Shpërthen në flakë makina në autostradë, betonierja e shuan si zjarrfikëse

  JOQ Albania
  7.9K views
 • 1:06

  Prifti “varroset” i gjallë me shpresën se do i japë fund koronavirusit në botë, ngjarje e pazakontë

  NOA
  186 views
 • 1:15

  Shkatërrohet banda shqiptaro-italiane, sekuestrohen afro katër ton drogë

  JOQ Albania
  63 views
 • 0:50

  Punonjësja nuk pranoi t’i jepte pakon, vajza heq tangat mes postës dhe i vë në kokë

  JOQ Albania
  5.1K views
 • 0:19

  Messi nuk pyet për karantinë, turpëron keq shokët e ekipit në stërvitje

  JOQ Albania
  115 views
 • 0:39

  S’paska fund ‘shpirtligësia’ e Veliajt/ Publikohet videoja, policët e “Lali Erit” dhunojnë gruan që po shiste

  JOQ Albania
  58 views
 • 1:07

  Dalin pamjet e rënda, momenti kur e moshuara gjendet e djegur në banesë

  JOQ Albania
  11.4K views
 • 7:32

  Nxori lëpirëse në Parlamentit, Ralf Gjoni përjashtohet 10 ditë

  NOA
  73 views