Goli i Manchesterit, Young

SYRI.net
0 views
Published on Nov 28, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 2:51

  Skandaloze/ "Ta ha p...", Abaz Dogu i nxjerr organin gjenital dy vajzave të reja në video chat

  JOQ Albania
  43.3K views
 • 0:29

  Protestat në SHBA, shqiptarët dhe italianët dalin me shkopinj në duar për të ruajtur bizneset e tyre

  JOQ Albania
  3.9K views
 • 0:20

  "Njerëz të papërgjegjshëm!"/ Qytetari filmon incidentin: Si mund të dalin shëtitje me qen të rrezikshëm?!

  JOQ Albania
  1.9K views
 • 0:40

  Ekskluzive/ Përdhunoi 15-vjeçaren, momenti kur Abaz Dogu u këndonte fëmijëve në shkollë

  JOQ Albania
  14.7K views
 • 0:45

  Babai “hero”, futet mes flakëve dhe shpëton një të pastrehë të paralizuar

  NOA
  26 views
 • 0:10

  Shpërthen bankomati, vdes hajduti që i vuri bombën

  NOA
  564 views
 • 0:23

  Skandal Bashkia e Durrësit hedh plehrat në rrugë. Kamionët e ushtrisë që pastrojnë Shijakun hedhin inertet në zona banimi

  Panorama
  14 views
 • 2:06

  Skandal Bashkia e Durrësit hedh plehrat në rrugë. Kamionët e ushtrisë që pastrojnë Shijakun hedhin inertet në zona banimi

  Panorama
  33 views
 • 0:12

  Dalin pamjet/ Përfshihet nga zjarri një vilë në Tiranë, flakët përpijnë çatinë

  JOQ Albania
  1.1K views
 • 3:02

  Albin Kurti s’e njeh Qeverinë e re: Gjykata Kushtetuese shkeli Kushtetutën e vendit

  NOA
  14 views
 • 1:39

  Po shkatërrohet agrobiznesi, Basha: Rama e ka rrënuar ekonominë e ndershme

  NOA
  0 views
 • 0:33

  40 mijë euro, xhevahire e bzhuteri të shtrenjta, del videoja e arrestimit të shqiptarit në Holandë

  JOQ Albania
  1.5K views
 • 1:11

  Trump i kërkon Melanisë të buzëqeshë para kamerave, shprehia e saj bëhet virale

  NOA
  3.6K views
 • 0:10

  Heroina në portin e Durrësit, arrestohet organizatori i trafikimit

  NOA
  54 views
 • 0:22

  Përplas me makinë këmbësoren, arrestohet i dyshuari/ E dëmtuara në gjendje të rëndë

  NOA
  36 views